اسفندیار سرپرست شرکت نفت پاسارگاد شدرضا توکلی سرپرست شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) در حکمی مسعود اسفندیار را که بر اساس مصوبه هیات مدیره تاپیکو به عنوان سرپرست شرکت نفت پاسارگاد انتخاب شده بود، به این سمت منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی تاپیکو، در مراسمی که عصر امروز با […]

اسفندیار سرپرست شرکت نفت پاسارگاد شد
رضا توکلی سرپرست شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) در حکمی مسعود اسفندیار را که بر اساس مصوبه هیات مدیره تاپیکو به عنوان سرپرست شرکت نفت پاسارگاد انتخاب شده بود، به این سمت منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، در مراسمی که عصر امروز با حضور توکلی، سرپرست و علی لو، نایب رئیس هیات مدیره تاپیکو، اعضای هیات مدیره شرکت نفت پاسارگاد و جمعی از معاونان ومدیران در هلدینگ تاپیکو برگزار شد، حکم انتصاب مسعود اسفندیار به عنوان سرپرست شرکت نفت پاسارگاد به وی ابلاغ شد.
در حکم انتصاب اسفندیار آمده است:

نظر به تخصص، تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی، و عطف به ابلاغ مصوبه پانصد و چهل و چهارمین جلسه هیات مدیره محترم تاپیکو به شماره ۱۵۱۷۸-۱۴۰۰ مورخ ۱۳/۱۱/۱۴۰۰، به موجب این حکم بعنوان سرپرست شرکت نفت پاسارگاد منصوب می‌شوید تا با هماهنگی اعضای هیات مدیره شرکت در جهت تحقق اهداف تعیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه آن شرکت و قانون تجارت و با رعایت صرفه و صالح شرکت مذکور و شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین انجام وظیفه فرمائید.

بر اساس این گزارش، مسعود اسفندیار دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و مدرک کارشناسی مدیریت بوده و هم اکنون مشغول تحصیل در مقطع دکترای تخصصی با گرایش مدیریت بازرگانی است.

وی پیش از این مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره موسسه اندوخته شاهد بوده است.

رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری شاهد، مدیر پشتیبانی، منابع انسانی و تشکیلات صندوق توسعه ملی، مدیر پیگیری قراردادها، وصول مطالبات و نظارت بر مصرف صندوق توسعه ملی،مشاور استاندار و مدیر کل دفتر بازرسی استانداری مرکزی، مشاور رئیس سازمان جهاد دانشگاهی شریف، مشاور بازرگانی و امور اقتصادی مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، مشاور امور اقتصادی شرکت آلومنیوم سیلک کاشان و معاون توسعه مدیریت، منابع فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و حسابرس ارشد دیوان محاسبات کشور از مهمترین سوابق وی به حساب می آید.