تحلیل مساله فلسطین از ۷ اکتبر، یک تحلیل نادرست بود رئیس‌جمهور ایران در کنفرانس بین‌المللی تهران درباره فلسطین، گفت: تحلیل مساله فلسطین از ۷ اکتبر، یک تحلیل نادرست و کاملاً ناقص است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران در کنفرانس بین‌المللی تهران درباره فلسطین اظهار کرد: آنچه باعث […]

رئیس‌جمهور ایران در کنفرانس بین‌المللی تهران درباره فلسطین، گفت: تحلیل مساله فلسطین از ۷ اکتبر، یک تحلیل نادرست و کاملاً ناقص است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران در کنفرانس بین‌المللی تهران درباره فلسطین اظهار کرد: آنچه باعث تأسف است، جنایات رژیم صهیونیستی است که با کشتن زنان و کودکان صورت می‌گیرد؛ از سویی شاهد حمایت بی دریغ آمریکا و چند کشور غربی و نیز ناکارآمدی سازمان‌های بین‌المللی در دفاع از حقوق انسان‌ها هستیم.

وی‌افزود: امروز در مقابل دیدگان همگان، این جنایات هولناک جنگی و ضد بشریت صورت می‌گیرد؛ نظم فعلی جهانی باعث این جنایات است و باید تلاش‌ها برای ایجاد نظم نوین جهانی با یک مساعدت و همراهی کشورها، صورت بگیرد تا نظم جدیدی در جهان شکل بگیرد و برای ایجاد این نظم، تلاش جدی لازم است.

رئیس‌جمهور گفت: تحلیل مساله فلسطین از ۷ اکتبر، یک تحلیل نادرست و کاملاً ناقص است؛ موضوع آن است که صهیونیست‌ها سرزمین فلسطین را اشغال و خانه‌ها را ویران کردند و مردم را بیرون راندند و در این ۷۵ سال، این موضوع ادامه داشته است.