ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از طریق سایت بانک رفاه کارگران به منظور ترویج فرهنگ کارآفرینی و معرفی الگوهای موفق کارآفرینی،چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران ، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، علاقه‌مندان (افراد و شرکت‌های کارآفرین) به شرکت در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر می‌توانند […]

ثبت‌نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از طریق سایت بانک رفاه کارگران

به منظور ترویج فرهنگ کارآفرینی و معرفی الگوهای موفق کارآفرینی،چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران ، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، علاقه‌مندان (افراد و شرکت‌های کارآفرین) به شرکت در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت‌نام، به سایت بانک رفاه کارگران مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، ثبت‌نام کارآفرینان در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از اول تیر ماه سال جاری آغاز شده و تا ۱۰ مرداد ماه ادامه دارد.
تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره‌ها، بخش گردشگری و صنایع دستی است که به‌عنوان یکی از بخش‌های تخصصی جشنواره در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه و از همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این دوره استفاده شده است.

در برنامه های امسال، مشکلات و چالش‌های کارآفرینان از ابعاد مختلف، شیوه‌های آموزش کارآفرینی، ضرورت وجود مشاوره‌های مختلف مربوط به این حوزه، چالش‌های موجود در نهادهای رسمی و غیررسمی، مراکز علمی و پژوهشی، دستگاه‌های دولتی اجرایی و تصمیم‌سازی و … مورد توجه قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، این جشنواره با هدف شناسایی و انتخاب افرادی که تلاش های آن ها توانسته است یا می تواند تحول قابل توجهی بر صنعت پیرامون آن ها ایجاد کند، برگزار می شود.