معاون امداد و نجات استان اصفهان از امدادرسانی به حادثه دیدگان برخورد اتوبوس و کامیون در آزاد راه نطنز به کاشان خبر داد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، بمانعلی یوسفی اظهار داشت: ساعت ۴:۴۰ بامداد امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۳، توسط نیروی انتظامی و اورژانس ۱۱۵ حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس و […]

معاون امداد و نجات استان اصفهان از امدادرسانی به حادثه دیدگان برخورد اتوبوس و کامیون در آزاد راه نطنز به کاشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، بمانعلی یوسفی اظهار داشت: ساعت ۴:۴۰ بامداد امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۳، توسط نیروی انتظامی و اورژانس ۱۱۵ حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه کامیون به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان اصفهان اعلام شد.

وی اظهار داشت: این حادثه در کیلومتر ۵۰ نطنز به کاشان و در محدوده مجتمع خدماتی سان آرا رخ داد و ۳۲ نفر که عمدتا تبعه کشور پاکستان بودند تحت تاثیر این حادثه قرار گرفتند.

معاون امداد و نجات استان اصفهان با اشاره به اعزام ۲ تیم عملیاتی از پایگاه های امداد و نجات بین شهری عوارضی کاشان و وادی بادرود به محل حادثه، ابراز کرد: در این حادثه ۱ مورد رهاسازی توسط عوامل جمعیت هلال احمر صورت گرفت و ۶ مصدوم حادثه توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی منتقل شدند.

یوسفی در پایان افزود: این عملیات ساعت ۶:۳۵ صبح به پایان رسید.

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان