فرمانده انتظامی خوزستان گفت: درآستانه پیاده‌روی زائران اربعین حسینی، ۷۴ گیت خروجی و ورودی در پایانه های مسافری شلمچه و چذابه فعال است. به گزارش پایگاه خبری شهید یاران به نقل از خبرگزاری تسنیمسردار سیدمحمد صالحی فرمانده انتظامی خوزستان امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در مجموع ۷۴ گیت (دروازه) ورودی و خروجی در مرزهای شلمچه […]

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: درآستانه پیاده‌روی زائران اربعین حسینی، ۷۴ گیت خروجی و ورودی در پایانه های مسافری شلمچه و چذابه فعال است.

به گزارش پایگاه خبری شهید یاران به نقل از خبرگزاری تسنیم
سردار سیدمحمد صالحی فرمانده انتظامی خوزستان امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در مجموع ۷۴ گیت (دروازه) ورودی و خروجی در مرزهای شلمچه و چذابه آماده ارائه خدمات به زائران حسینی هستند که از این تعداد ۴۸ گیت در شلمچه و ۲۶ گیت در پایانه مسافری چذابه به کار گرفته شدند.

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی استان برای انجام این ماموریت معنوی و برگزاری هرچه باشکوه‌تر کنگره عظیم اربعین از آمادگی کامل برخوردار است و با آمادگی هرچه بیشتر، خدمات روان‌تر و آسان‌تری را به زائران ارائه خواهد کرد.

فرمانده انتظامی خوزستان افزود: در روزهای اخیر بازدیدهایی از مرزهای شلمچه و چذابه انجام شده و نسبت به تقویت و ایجاد زیرساخت‌های بیشتر اقدامات خوب و موثری صورت گرفته است.