نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان به‌مناسبت سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) و تکریم مادران و همسران شهدا با خانواده شهیدان زمانی‌دادانه و حسینی در سنندج دیدار کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی امشب به‌مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا با […]

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان به‌مناسبت سالروز وفات حضرت ام‌البنین(س) و تکریم مادران و همسران شهدا با خانواده شهیدان زمانی‌دادانه و حسینی در سنندج دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی امشب به‌مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا با حضور در منزل شهیدان «هوشنگ زمانی‌دادانه و سید محمد توفیق حسینی» از سال‌ها صبر و ایثار خانواده‌های آنان تجلیل و قدردانی به‌عمل آورد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تاکید بر ادامه راه شهدا اظهار داشت: همواره قدردان زحمات و ایثارگری‌هایتان هستیم.
وی افزود: مادران شهدا یادگاران گهربار و گنجینه‌های ارزشمندی هستند که باید همواره حرمت و جایگاه آنان حفظ شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی خطاب به مادران شهدا تصریح کرد: امیدوارم همواره در ادامه این مسیر ایثار و جانفشانی موفق و موید باشید.
در ادامه مادر شهید هوشنگ زمانی‌دادانه و همسر شهید حسینی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، بر ادامه راه شهدا برای دفاع از انقلاب اسلامی تاکید داشتند.

فرزند شهید حسینی نیز در این دیدار با بیان اینکه زمانی‌که پدرم به شهادت رسیدند، ۴ساله بودم، اظهار کرد: مادرم رنج و سختی زیاد کشیده‌اند و هیچ‌گاه نمی‌توانیم قدردان خوبی‌های‌شان باشیم.
در پایان نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان از سرکار خانم صغری توطنی مادر شهید هوشنگ زمانی‌دادانه و سرکار خانم سعیده حسینی همسر شهید سید محمد توفیق حسینی با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل کرد.
گفتنی است؛ شهید هوشنگ زمانی‌دادانه سرباز وظیفه و جزو شهدای ارتش و در نوزدهم تیرماه سال ۱۳۶۴در منطقه شرهانی اهواز در اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسیده و شهید سید محمد توفیق حسینی از شهدای مردمی به حساب می‌آید که دوماه اسیر و در ۲۶ خردادماه سال ۱۳۵۹ توسط ضد انقلاب اعدام شد.

کویستان عبدالحکیمی/ کردستان