کمیته بررسی تسهیلات رونق تولید، ذیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست نقش – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان – و با حضور همه اعضا و مدعوین برگزار گردید. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، با اشاره به ضرورت های جاری در راستای تحقق هرچه […]

کمیته بررسی تسهیلات رونق تولید، ذیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست نقش – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان – و با حضور همه اعضا و مدعوین برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، با اشاره به ضرورت های جاری در راستای تحقق هرچه گسترده تر شعار «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» خاطر نشان کرد: تاکنون ۵۱ طرح متقاضی سرمایه گذاری ثابت و در گردش با مبلغ ۱۳۳۴ میلیارد تومان و با پیش‌بینی اشتغالزایی ۱۵۹۲ نفر به تصویب رسیده و در حال اجرا شدن است.

نقش، با تاکید بر هم افزایی و همکاری همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، اظهار داشت: ملاحظات آمایش سرزمینی و اولویت‌های راهبردی استان در اتخاذ و تصویب این طرح ها مدنظر قرار گرفته است.

وی ضمن تاکید بر مقابله مجدانه با تعطیلی واحدهای تولیدی و خدماتی در استان متذکر شد: تسهیلات ۱۸ طرح در این جلسه با ارزشی افزون بر ۲۹۳ میلیارد تومان به تصویب رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، اضافه کرد: این طرح ها با همراهی بانک های عامل ملی، صادرات و ملت استان در قالب گسترش صنایع و خدمات (تولید لامپ های کم مصرف، ریسندگی و بافندگی،لوله های آبیاری کاغذ و مقوا،موتور برقی، فرش ماشینی، مبلمان شهری و …) مورد بحث، بررسی و تصمیم سازی نهایی قرار گرفت و فرجام موضوع مبنی بر اعطای تسهیلات به متقاضیان به منظور پیگیری لازم، اظهار و اعلام گردید.
خبرنگار: الهام خانی