انتصاب رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کردستان سیّد کمال حسینی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کردستان شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان؛ صبح امروز یکم اردیبهشت ماه نشست مجمع عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کردستان با هدف برگزاری انتخابات و تعیین اعضای جدید هیأت‌مدیره برگزار […]

سیّد کمال حسینی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کردستان شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان؛ صبح امروز یکم اردیبهشت ماه نشست مجمع عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان کردستان با هدف برگزاری انتخابات و تعیین اعضای جدید هیأت‌مدیره برگزار شد که طی این انتخابات «سیّد کمال حسینی» از فعالان اقتصادی شاخص استان با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس هیأت‌مدیره برگزیده شد.

این انتخابات در سالن جلسات خانه صنعت، معدن و تجارت استان کردستان و با حضور رؤسای ۱۳ انجمن‌ همگن تولیدی استان برگزار شد که طی آن ترکیب هیأت‌مدیره و بازرس خانه صمت استان مشخص شد.
در این انتخابات «سیدکمال حسینی» به‌عنوان رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان، «کمال‌الدین توحیدی» به‌عنوان نایب رئیس، «عباس بهرامی» به عنوان خزانه‌دار و «محسن اسدی» به عنوان بازرس از جانب اعضا انتخاب شدند.
گفتنی است «سیّد کمال حسینی» ریاست دو دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج را در کارنامه‌ی کاری خود دارد و در حال حاضر نیز ریاست شورای هماهنگی بخش خصوصی استان کردستان را عهده‌دار است.