رئیس پلیس فتا استان کردستان از بازداشت باند کلاهبرداری در بستر سایت دیوار سنندج خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، سرهنگ مهدی دانش‌پور از دستگیری باند کلاهبرداری در بستر سایت دیوار سنندج خبر داد و اظهار داشت: این باند ۳نفره از ۲۶نفر از شهروندان در سطح شهرستان سنندج کلاهبرداری کرده‌اند.وی […]

رئیس پلیس فتا استان کردستان از بازداشت باند کلاهبرداری در بستر سایت دیوار سنندج خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، سرهنگ مهدی دانش‌پور از دستگیری باند کلاهبرداری در بستر سایت دیوار سنندج خبر داد و اظهار داشت: این باند ۳نفره از ۲۶نفر از شهروندان در سطح شهرستان سنندج کلاهبرداری کرده‌اند.
وی افزود: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه برایخرید از سایت دیوار مراجعه و فروشنده بعد از جلب اعتماد مبلغی بابت بیعانه دریافت و پس از آن دیگر پاسخگو نبود، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
رئیس پلیس فتا استان کردستان تصریح کرد:کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تخصصی،متهمان این پرونده را در شهرستان سنندج شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر شداند.
باند کلاهبرداری مجازی در عملیات پلیس فتای استان سیستان و بلوچستان منهدم شداحضار عاملان تولید ویدئوی سرقت خودرو به روش تصادف ساختگی به پلیس فتا
وی با اشاره به اینکه پروندهاین متهمان تاکنون ۲۶شاکی دارد, تصریح کرد: از مردم انتظار می‌رود، خرید‌های اینترنتی خود را از سایت‌های معتبر و دارای نماد اعتماد انجام داده و از پرداخت بیعانه قبل از هرگونه خرید در فضای مجازی جداً خودداری کنند.
دانش‌پور اظهار کرد: مردم در صورت مواجهه با هر گونهموارد مشکوک در فضای مجازی، آن را از طریقشماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ و یا سایت پلیس فتا به آدرسwww.cyberpolice.irمرکز فوریت‌های سایبری با ما در میان بگذارند.

کویستان عبدالحکیمی /کردستان