تله انفجاری القسام برای نظامیان اسرائیلی در خانیونس نیروهای گردانهای القسام موفق شدند سه بسته انفجاری را در میان نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق خانیونس منفجر کنند که در پی آن، چند نظامی کشته و زخمی شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، نیروهای گردانهای القسام –شاخه نظامی جنبش حماس- خبر دادند که دقایقی قبل، […]

نیروهای گردانهای القسام موفق شدند سه بسته انفجاری را در میان نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق خانیونس منفجر کنند که در پی آن، چند نظامی کشته و زخمی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، نیروهای گردانهای القسام –شاخه نظامی جنبش حماس- خبر دادند که دقایقی قبل، در شرق خانیونس، دو بسته انفجاری ضد نفر را در میان هفت نفر از نظامیان رژیم صهیونیستی منفجر کردند که به کشته و زخمی شدن آنان منجر شد.

به گفته القسام، پس از اینکه نیروهای کمکی اسرائیلی برای نجات این نظامیان رسیدند، مجاهدان القسام بسته انفجاری سوم را در میان آنان منفجر کردند که در پی آن هم، چند اسرائیلی کشته و زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری سما، مجاهدان القسام همچنین یک نفربر اسرائیلی را با بمب «شواظ» و خمپاره‌های یاسین-۱۰۵ در شمال خانیونس هدف قرار دادند.

درباره تلفات صهیونیستها، فرمانده اسبق تیپ گولانی رژیم صهیونیستی هم خبر داد که این تیپ، یک چهارم نیروهای خود را در نبردهای غزه از دست داده است.

در ادامه حمایت از ملت فلسطین، نیروهای حزب الله لبنان ساعت ۱۴ به وقت محلی، گروهی از نظامیان صهیونیست را رصد کردند که وارد دو منزل در شهرک صهیونیستی «المناره» شدند.

نیروهای مقاومت، این منازل را با سلاح مناسب هدف قرار دادند که در پی آن، نظامیان اسرائیلی کشته و زخمی شدند