کلاهبرداری ۵ هزار میلیاردی از متقاضیان خودرو فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که با دایر کردن شرکت لیزینگ فروش خودرو از ۳۰۰ نفر بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال کلاهبرداری و متواری شده بود خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، سردار” محمدرضا میرحیدری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری […]

کلاهبرداری ۵ هزار میلیاردی از متقاضیان خودرو

فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که با دایر کردن شرکت لیزینگ فروش خودرو از ۳۰۰ نفر بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال کلاهبرداری و متواری شده بود خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، سردار” محمدرضا میرحیدری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان شهرستان فلاورجان مبنی بر کلاهبرداری یک شرکت لیزینگ فروش خودرو از آنان موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات دقیق صورت گرفته مشخص شد فرد مذکور با دائر کردن یک شرکت غیر مجاز لیزینگ خودرو اقدام به ثبت نام از متقاضیان خودرو کرده و برای جلب اعتماد مردم در ابتدا تعدادی خودرو تحویل متقاضیان داده و پس از برانگیختن طمع افراد اقدام به دریافت پول های کلان از ۵۰۰ میلیون تا ۲ میلیارد تومان کرده و سپس دفتر شرکت را تعطیل و متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان عنوان داشت: سرانجام با تلاش شبانه روزی و انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و رصد هوشمندانه مخفیگاه متهم در یکی از روستاهای اطراف شهرستان شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی پیش از اینکه فرصت فرار پیدا کند توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد.

سردار میرحیدری با بیان اینکه در بررسی حساب های فرد مذکور مشخص شد نامبرده از ۳۰۰ نفر از شهروندان شهرستان فلاورجان و شهرستان های تابعه استان بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال کلاهبرداری کرده تصریح کرد: متهم پس از مواجه با مدارک و مستندات ارائه شده از سوی کارآگاهان به جرم خود اقرار کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و وی برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از تلاش برای شناسایی و دستگیری همدستان متهم خبر داد و گفت: به شهروندان توصیه می کنیم برای سرمایه گذاری در زمینه ملک، زمینف ساختمان و خودرو و … پیش از ثبت نام و واریز وجه در خصوص معتبر بودن و قانونی بودن شرکت اطلاعات لازم را به دست آورند و فریب تبلیغات دروغین آنها را نخورند