استاندار کردستان گفت: سعی ما بر این خواهد بود که در راستای پیگیری مشکلات بانوان در دستگاه‌های اجرایی استان و حل آنها کوشا باشیم. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا، در نشست صمیمی با بانوان شاغل در ستاد استانی استانداری که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)و روز مادر در […]

استاندار کردستان گفت: سعی ما بر این خواهد بود که در راستای پیگیری مشکلات بانوان در دستگاه‌های اجرایی استان و حل آنها کوشا باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا، در نشست صمیمی با بانوان شاغل در ستاد استانی استانداری که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)و روز مادر در سالن پیامبر اعظم(ص)استانداری کردستان برگزار شد اظهار داشت: تفسیر و تعبیر کلمه مادر بسیار دشوار است چراکه هر وقتبیان و انسان به بن‌بست می‌رسد مادر تنها کلمه راهگشا است.
وی با بیان اینکه به تعبیر قرآن دختر خیر کثیر است و این افتخار بسیار بزرگی است، گفت:زنان کردستان از همان ابتدای تاریخ زنانی با حیا و توانمند بودند و ما به این امر باید افتخار می‌کنیم.
استاندار کردستان تصریح کرد:جای افتخار دارد که امروز بانوانی در دستگاه‌های مختلف فعالیت داشته و بخش عمده‌ای از امور بر عهده بانوان است‌.
وی بیان کرد: وقتی کار را به بانوان می‌سپاریم قطعا دقت نظر بیشتری را در انجام امور به کار می‌‌برند.

زارعی‌کوشا افزود: سعی ما بر این خواهد بود که در راستای پیگیری مشکلات بانوان در دستگاه‌های اجرایی استان و حل آنها تلاش بیشتری داشته باشیم.

ژیلا آژیر، مدیرکل دفتر بانوان استانداری کردستان نیز در این جلسه گفت: بانوان کردستانی پتانسیل حضور در پست‌های عالی استانی و کمک به مدیریت استان را دارند.
وی به درخواست بانوان شاغل در دستگاه‌های مختلف استان اشاره و اظهار کرد: دورکاری بانوان شاغل و بهره‌مندی از ساعت ورزش یکی از مهمترین درخواست بانوان شاغل است.
در پایان این برنامه از بانوان فعال استان در دستگاه‌های اجرایی استان کردستان تقدیر به عمل آمد.

کویستان عبدالحکیمی /کردستان