شهیدی که به جرم توهین به رژیم صهیونیستی دستگیر شده بود علی اکبر از آن روزها فعالیت خود را علیه رژیم شاهنشاهی شروع کرد. در سال ۱۳۵۶ یک بار به جرم توهین به رژیم صهیونیستی دستگیر شد و چون مدرکی از وی نداشتند پس از چند روز آزاد شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید […]

شهیدی که به جرم توهین به رژیم صهیونیستی دستگیر شده بود

علی اکبر از آن روزها فعالیت خود را علیه رژیم شاهنشاهی شروع کرد. در سال ۱۳۵۶ یک بار به جرم توهین به رژیم صهیونیستی دستگیر شد و چون مدرکی از وی نداشتند پس از چند روز آزاد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران شهیدان را نه در آسمان‌ها بلکه باید در میان خودمان جستجو کرد، آنانی که نمرده‌اند، بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌گیرند؛ اما امروز تنها از آن‌ها یک اسم بر کوچه‌ها مانده است و کمتر کسی از مرام و هدفشان می‌داند. بخوانیم از شهید علی اکبر جزی فرزند امرالله، تاریخ شهادت ۱۳۶۱/۱/۳.

*وصیت‌نامه
بسم الله الرحمن الرحیم اکنون که راه حق را از باطل شناختم، می‌خواهم بالاترین سرمایه خود را که خدا به من هدیه داده، که آن جان بی مقدار و آخرین سرمایه من است در راهش اهدا کنم. ما هنگامی می‌توانیم به خدا ایمان آوریم که تمام جسم و جوارح و ذکر و فکر خود را از طاغوت به دور کنیم. ای برادرانی که اکنون وارث خون هزاران هزار شهید زنده هستید، آنان به اعمال شما می‌نگرند و شما را زیر نظر دارند تا ببینند که چگونه به خون آنان ارج نهاده‌اید.

شادی روح شهید علی اکبر جزی صلوات؛ «الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم»، اللهم الرزقنی توفیق الشهادت فی سبیلک.