شهیدی که پول فروش موتورسیکلت خود را به مسجد اهدا کرد شهید نعمت‌الله صفری در وصیت‌نامه خود به پدر و مادرش سفارش کرده است که بعد از شهادت موتورسیکلتش را بفروشند و هزینه آن را به مسجد اهدا کنند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، شهید نعمت‌الله صفری از شهدای دوران دفاع مقدس استان اصفهان […]

شهید نعمت‌الله صفری در وصیت‌نامه خود به پدر و مادرش سفارش کرده است که بعد از شهادت موتورسیکلتش را بفروشند و هزینه آن را به مسجد اهدا کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، شهید نعمت‌الله صفری از شهدای دوران دفاع مقدس استان اصفهان در وصیت‌نامه خود نگاشته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الذین امنوا هاجروا جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عند الله و اولئک هم الفائزون.

کسانی که به پروردگارشان ایمان آوردند و برای برقراری دین الله از دیارشان هجرت می‌کنند و برای بقاء و پایداری قرآن با جان و مالشان در راه خدا جهاد می‌کنند بزرگترین درجه و مقام را در نزد خداوند کریم دارند و بهرراستی که آنان رستگاران دو عالمند.

ای رهبر فرمان تو را شنیدم و به برادران دیگر خود در جبهه پیوستم، ای پدر ای مادر شما که در حق من خوبی‌های بی‌نهایت کردید ولی من به جای اینکه از شما سپاسگذاری کنم به نظر خودم شما را رنجانده‌ام و شما ای دوستان من که شما را رنجاندم من را حلال کنید، ای برادرانم من را حلال کنید؛ ان‌شاءالله خداوند متعال هم از گناهانم در گذر و درجه شهادت را به من نائل کند و من هم به شهدای کربلای حسین و کربلای ایران بپیوندم.

ام الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفا کانهم بنیان مرصوص

خداوند انانکه در راه او پیکار می کنند و مانند سدی آهنین در مقابل دشمن ایستادگی می کنند دوست دارد

پدر و مادر عزیزم درود خداوند بر شما، پدر و مادر مبارز و قهرمان پرور و تمام پدر و مادرانی که همچون شما فرزندانی را تربیت کرده که در راه اسالم و بسوی عالم معنویت و خدای بزرگ گام برمی‌دارنی؛ سیری که پیشوایان صدر اسلام و صحابه‌ای همچون ابوذر مسلمان و بلال و… پیموده‌اند و ما فرزندان خمینی چون علی و امام حسین هستیم و ما عاشورا را برای خود بسر داریم به فرموده امام عزیزمان با یکدست قرآن و با دست دیگر سلاح در دست می‌گیریم و با دشمنان اسلام مبارزه می‌کنیم و حق پیروز است و دشمنان اسلام باید بدانند که پاسداران و هر فرد مسلمان علی وار مرگ را با آغوش باز می‌پذیرم و کمر همت بسته و تا زمانی که این مزدوران کثیف و ضد اسلام را نابود نکنیم بجای خود نخواهیم نشست.

الذین ما توا ربنا الله ثم استقاموا… بلی شهادت برای ما افتخاری بس عظیم است و برای ما جوانان شب شهادتمان شی داذمادیمان است و چه آرزویی بهتر از این مرگ در راه خدا حجله دامادی ماست.

تنها خواهش من از شما پدر و مادر عزیزم این است که هیچ‌گونه ناراحتی به خود راه ندهید و برای من گریه نکنید بلکه افتخار کنید که فرزندتان را در راه خدا اهدا نمودید چون برای هر فرد خداوند روزی را جهت امتحان و آزمایش قرار داده و این روز امتحان من و شماست که من با هجرت خود و راهم بر نفوس خود پیروز شده‌ام و در ضمن پدر جان مقدار پولی را هم که دارم بدهید برای من نماز بخوانند و روزه بگیرند و موتورم را هم بفروشید و پول او را برای نوسازی مسجد کساره بدهید. در ضمن پدر جان برای من تشریفات زیادی نگیرید چون من خجالت زده هستم و کار مفید برای ملت بنظر خودم انجام نداده‌ام و امیدوارم امام و امت من را ببخشند