بازگشت آموزش حضوری به مدارس استان اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از ادامه فعالیت مدارس به‌صورت حضوری در استان، خبر داد. به گزارش پایگاه خبری شهید یاران به نقل از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، منصور شیشه‌فروش با ابراز قدردانی از عموم شهروندان به سبب مشارکت در اجرای مصوبات کارگروه هماهنگی […]

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از ادامه فعالیت مدارس به‌صورت حضوری در استان، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شهید یاران به نقل از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، منصور شیشه‌فروش با ابراز قدردانی از عموم شهروندان به سبب مشارکت در اجرای مصوبات کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان گفت: در راستای برگزاری مستمر جلسات این کارگروه و باتوجه‌به روند کاهش غلظت آلاینده‌ها، ضمن تأکید بر رعایت اصول بهداشتی و کاهش ترددها، فردا ۲۹ آذرماه، آموزش در تمامی مقاطع تحصیلی استان به‌صورت حضوری اعلام می‌گردد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تأکید بر مصوبات گذشته این کارگروه ادامه داد: طرح محدودیت تردد زوج و فرد خودروها نیز همچنان از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰ و ۱۶:۰۰ تا ۲۱:۰۰ ادامه خواهد داشت و پلیس راهنمایی‌ورانندگی نیز با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی برخورد خواهد کرد.

وی تأکید کرد: فعالیت تیم‌های گشت و نظارت مقابله با آلودگی هوا به طور مستمر ادامه دارد و با هرگونه اقدامی که منجر به افزایش آلاینده‌ها شود برخورد خواهد شد.