منابع یمنی از شهادت «مصلح محمد المشاط» برادر «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن که در جبهه های نبرد با ائتلاف متجاوز سعودی مجروح شده بود، خبر دادند. به گزارش پایگاه خبری شهیدیاران ،«مصلح محمد المشاط» برادر «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن که در جبهه های نبرد با ائتلاف متجاوز سعودی مجروح […]

منابع یمنی از شهادت «مصلح محمد المشاط» برادر «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن که در جبهه های نبرد با ائتلاف متجاوز سعودی مجروح شده بود، خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری شهیدیاران ،«مصلح محمد المشاط» برادر «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن که در جبهه های نبرد با ائتلاف متجاوز سعودی مجروح شده بود، به شهادت رسید.

بر اساس این گزارش، مصلح محمد المشاط ۴۳ سال سن داشت و پس از دست و پنجه نرم کردن با بیماری درپی زخمی شدن در جبهه های نبرد با ائتلاف متجاوز سعودی، به شهادت رسید.

در همین راستا، اعضای شورای عالی سیاسی یمن با ارسال پیام تسلیت به مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن و پدر و برادران وی، از این شهید و مواضع ملی وی در دفاع از یمن و مقابله با متجاوزان سعودی آمریکایی تمجید کردند.

اعضای شورای عالی سیاسی یمن همچنین تاکید کردند که یمن به صورت عمومی و استان صعده به شکل خاص با شهادت مصلح المشاط، شخصیتی ملی را از دست دادند.

اعضای شورای عالی سیاسی یمن شهادت مصلح المشاط را به مهدی المشاط و پدر و برادران وی و تمام آل مشاط و ملت یمن تسلیت گفتند.