از پوستر طرح اسیب های اجتماعی با موضوع آموزش های قبل از ازدواج و راههای پیشگیری از طلاق رونمایی رونمایی شد. “به گزارش پایگاه خبری شهیدیاران به نقل ازروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، افتتاحیه طرح فرزند اوری با محوریت مقابله با اسیب های اجتماعی در خانواده همراه با نمایشگاه جنبی […]

از پوستر طرح اسیب های اجتماعی با موضوع آموزش های قبل از ازدواج و راههای پیشگیری از طلاق رونمایی رونمایی شد.

“به گزارش پایگاه خبری شهیدیاران به نقل ازروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، افتتاحیه طرح فرزند اوری با محوریت مقابله با اسیب های اجتماعی در خانواده همراه با نمایشگاه جنبی اثار هنرمندان هنرهای تجسمی و صنایع دستی توسط موسسه فرهنگی هنری عتیق پارسه هاتف ساردو در محل پارک ولیعصر (عج) جیرفت برگزار شد.

بهرام مسلمی مهنی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در حاشیه افتتاحیه گفت: ازبرنامه از سری طرح های جدول ۱۷ است که در جنوب کرمان اجرایی می شوند.

وی تصریح کرد: در این برنامه غرفه های تخصصی و مشاوره ای دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با عنوان جوانی جمعیت با ارائه کلیپ های اموزشی و بروشور نسبت به اگاهی شهروندان از عواقب پیری جمعیت می پردازند.

مسلمی مهنی اظهار داشت: همچنین غرفه های مشاوره ای بهزیستی جیرفت تحت عنوان مقابله با آسیب های اجتماعی نیز مشغول هستند.

وی افزود: اجرای هنرمندان حوزه تئاتر در مبحث فرزند اوری و جوانی جمعیت و تاثیر داشتن فرزند و چندفرزندی بر روحیه خانواده از دیگر برنامه های موسسه می باشد.

محمود مجاز مجری برگزاری این طرح نیز گفت: با توجه به همزمانی عید سعید غدیر  با برنامه های موسسه فرهنگی هنری عتیق پارسه هاتف ساردو جشن عید با برگزاری برنامه های شاد و متنوع و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر و موسسه فرهنگی هنری اذین درابتین و مرکز خادم یاران و کانون خدمت رضوی شهرستان جیرفت برگزار می کنند.