رایزنی های نمایشگاهی با مدیرعامل بزرگترین و مدرنترین مرکز نمایشگاهی ترکیه مدیرعامل شرکت نمایشگاه های اصفهان و رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در جلسه ای با مدیرعامل مرکز نمایشگاهی ازمیر Fuar Izmir ضمن تشریح پتانسیل های شرکت و مرکز نمایشگاه های بین المللی اصفهان، فرصت های موجود در مسیر توسعه همکاری های نمایشگاهی را بررسی و […]

رایزنی های نمایشگاهی با مدیرعامل بزرگترین و مدرنترین مرکز نمایشگاهی ترکیه

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های اصفهان و رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در جلسه ای با مدیرعامل مرکز نمایشگاهی ازمیر Fuar Izmir ضمن تشریح پتانسیل های شرکت و مرکز نمایشگاه های بین المللی اصفهان، فرصت های موجود در مسیر توسعه همکاری های نمایشگاهی را بررسی و تشریح کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران؛ مدیرعامل شرکت نمایشگاه های اصفهان و رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در جلسه ای با مدیرعامل مرکز نمایشگاهی ازمیر Fuar Izmir ضمن تشریح پتانسیل های شرکت و مرکز نمایشگاه های بین المللی اصفهان، فرصت های موجود در مسیر توسعه همکاری های نمایشگاهی را بررسی و تشریح کردند.

خانم جانان با ابراز خرسندی از حضور تصمیم گیران اصلی نمایشگاه های اصفهان در ازمیر، با افتخار گسترش همکاری های نمایشگاهی ازمیر و اصفهان را گامی مهم و موثر توصیف کردند.

وی مرکز نمایشگاهی ازمیر را مدرنترین و بزرگترین مرکز نمایشگاهی ترکیه متشکل از ۳۰۰ کارمند و تیم اجرایی خواند که در سال میزبان ۳۵ عنوان نمایشگاهی داخلی و بین المللی در گروه کالایی مختلف می باشد.

در این جلسه احمدرضا طحانیان مدیرعامل نمایشگاه اصفهان نیز با ارائه توضیحاتی درباره نمایشگاه اصفهان و پتانسیل های نرم افزاری و سخت افزاری سایت نمایشگاه اصفهان درباره تهاتر فضای نمایشگاهی، اشتراک تجربیات، حضور در نمایشگاه های ازمیر و ایجاد بستر مناسب برای حضور فعالان تجاری ازمیر در نمایشگاه های اصفهان نقطه نظرات خود را عنوان کرد.

امیر کشانی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان نیز با تشریح ظرفیت های اصفهان توسعه همکاری های نمایشگاهی را مهمترین گام در کوتاه کردن فاصله ها و ایجاد زمینه برای عقد خواهرخواندگی اصفهان و ازمیر عنوان نمود