رئیس اعزام مبلغان دفتر تلیغات اسلامی اصفهان گفت: در ایام فاطمیه سال جاری بیش از ۴۰۰ مبلغ خواهر و برادر از طرف این دفتر با رویکرد امید آفرینی و جهاد تبیین به سراسر کشور اعزام شدند. به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین هادی مشگدار اظهار داشت: با توجه به […]

رئیس اعزام مبلغان دفتر تلیغات اسلامی اصفهان گفت: در ایام فاطمیه سال جاری بیش از ۴۰۰ مبلغ خواهر و برادر از طرف این دفتر با رویکرد امید آفرینی و جهاد تبیین به سراسر کشور اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین هادی مشگدار اظهار داشت: با توجه به اهمیت ایام فاطمیه و شبهات جدید مطرح شده برای این ایام، به مدت ۳ روز و با حضور آیات عظام نظری منفرد، نجم الدین طبسی، سید محمد تقی قادری، همایش فاطمیه برگزار شد.

وی افزود: در این همایش مباحث «فضائل فاطمی از دیدگاه فریقین»، «شبهات فاطمیه سلام الله علیها» و «حیات سیاسی حضرت زهرا سلام الله علیها» تبیین شد.

رئیس اعزام مبلغان دفتر تلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: با توجه به رسالت فرهنگی، تبلیغی و انقلابی این دفتر در جهت تبیین و گسترش معارف اسلامی و تلاش برای رعایت وحدت و انسجام اسلامی، مبلغان دوره دیده خود را به صورت فردی و گروهی به سراسر کشور اعزام می کند.

وی در پایان گفت: امتداد تبلیغ از سیاست های اصلی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به حساب می آید که مبلغ باید بعد از اتمام حضور در محل تبلیغی خود در ایام فاطمیه، مسیر تبلیغی خود را متناسب با شرایط آن مکان به صورت غیرحضوری ادامه دهد.
خبرنگار: الهام خانی