دهه فجر را برای بیان حقایق و دستاوردهای انقلاب غنیمت شماریم استاندار کردستان با بیان اینکه دشمن به صورت هدفمند همواره به‌دنبال وارونه‌نمایی و ناکارآمد جلوه‌دادن نظام است، گفت:تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و انعکاس هوشمندانه خدمات نظام، رسالت گویای رسانه‌های داخلی است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان؛اسماعیل زارعی کوشا به مناسبت […]

استاندار کردستان با بیان اینکه دشمن به صورت هدفمند همواره به‌دنبال وارونه‌نمایی و ناکارآمد جلوه‌دادن نظام است، گفت:تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و انعکاس هوشمندانه خدمات نظام، رسالت گویای رسانه‌های داخلی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان؛اسماعیل زارعی کوشا به مناسبت جشن سالگرد پیروزی انقلاب در مهدیه سنندج،با تبریک فرارسیدن عید بزرگ ملی و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ایام و اعیاد ماه رجب و شعبان اظهار کرد:امیدوارم تقارن این اعیاد ملی و دینی ما موجب نزول برکات الهی بیش از گذشته برای امت اسلامی بویژه ملت بزرگ ما و مردم عزیز استان باشد.
وی خاطر نشان کرد:دهه مبارک فجر علاوه بر اینکه فرصتی برای یادآوری شیرین‌ترین خاطرات ملت بزرگ ایران و یادبود اتفاق بسیاربزرگی است که نه فقط در درون کشور ما تحول بنیادین ایجاد کرد بلکه در همه دنیا تاثیرات عمیقی گذاشت که این اثر گذاری مستمر و مداوم است و سال به سال شاهد تاثیرات این انقلاب در عرصه های منطقه‌ای و جهانی هستیم.
استاندار کردستان با اشاره به شرایط ویژه کشور و استان کردستان عنوان کرد:آنگونه که امام راحل(ره) از طلیعه شکل‌گیری انقلاب صدور این انقلاب را به جهان هدف گذاری فرمودند به تدریج روحیه انقلابی،ظلم ستیزی، مقاومت،استقامت،استکبار ستیزی،پایمردی و پافشاری روی اصول اساسی به جوامع به استضعاف کشیده شده در دنیا بویژه امت‌های اسلامی در منطقه تسری پیدا کرده است.
زارعی کوشا با بیان اینکه دهه فجر فرصت بیان حقایق انقلاب و جلوگیری از سیاه نمایی دشمن است تصریح کرد:علاوه به اینکه ما در این ایام به یاد خاطرات بسیار شیرین بهترین روزهای این کشور جشن می‌گیریم فرصتی مغتنم برای تبیین انقلاب اسلامی و بیان ضرورت ها و ریشه‌هایی است که منجر به سقوط یک رژیم پادشاهی وابسته و مستظهر به پشتیبانی قدرت‌های جهانی دنیا شد.

استاندار کردستان اضافه کرد:امروز دشمنان ما در جنگ تمام عیار رسانه‌ای، ادراکی و شناختی به دنبال وارونه‌نمایی ارکان انقلاب و شخصیت امام راحل(ره) و حرکت‌ ملت ایران و نتایج،آثار و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی هستند.
زارعی کوشا ادامه داد:دشمنان انقلاب اسلامی با راه‌انداختن جنگ نظامی، تحریم‌های اقتصادی و بین‌المللی و ائتلاف های شیطانی در صدد ایجاد تفرقه و توطئه افکنی و خاموش کردن چراغ جمهوری اسلامی بودند اما امروز جمهوری اسلامی پرچمدار مبارزه با صهیونیست‌ها به عنوان شرمطلق و باطل دوران ما است و به تعبیر مقام معظم رهبری نظم باطل جهانی در حال تغییر و دستخوش تحولات بنیادین خواهد بود.
وی درادامه با اشاره به دستاوردهای دولت سیزدهم در استان کردستان و مقایسه آن با کردستان چند سال قبل‌ خاطرنشان کرد: اکنون کردستان در بسیاری‌از شاخص‌ها بالاتر از میانگین کشوری است و در این ۲ سال در برخی حوزه ها معادل ۴۰ سال در استان پروژه‌های عمرانی، خدماتی، زیرساختی،آموزشی و فرهنگی به بهره برداری رسیده است.
استاندار کردستان با اشاره به اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب بر عهده دارند،افزود:امیدوارم زبان ما و رسانه‌های ما قوی‌تر و گویاتر از این، خدمات نظام در کردستان را که دارای مردمانی وفادار است منعکس کنند هرچند حق این مردم همیشه در صحنه و حامی نظام، خدمت شبانه روزی توسعه و پیشرفت است.

شایان ذکر است؛همزمان با شب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طنین گلبانگ «الله اکبر» در آسمان کردستان پیچید و بانگ الله اکبر به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر استان کردستان طنین انداز شد.