مهلت شرکت در جشنواره ملّی شعر «حضرت مادر» تمدید شد رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مهلت ارسال اثر به جشنواره ملّی شعر «حضرت مادر» تا ۹ بهمن ماه سال جاری تمدید شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، مهدی پایون با بیان اینکه تا امروز حدود ۱۵۰ […]


مهلت شرکت در جشنواره ملّی شعر «حضرت مادر» تمدید شد

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مهلت ارسال اثر به جشنواره ملّی شعر «حضرت مادر» تا ۹ بهمن ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، مهدی پایون با بیان اینکه تا امروز حدود ۱۵۰ شاعر از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کرده اند، اظهار داشت: این جشنواره با محوریت دو موضوع حضرت فاطمه سلام الله علیها در قرآن کریم و مادر و مادران ائمه علیهم السلام برگزار شده است.

 وی با بیان اینکه قالب شعر جشنواره کلاسیک است، گفت: برای قالب بخش ویژه، سرود، تصنیف، ترانه و مدح در نظر گرفته شده که تامین محتوای فاخر برای محافل مذهبی و هیئت ها از اهداف برگزاری این جشنواره است.

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اذعان داشت: بعد از پایان جشنواره، کتابی از آثار رسیده به جشنواره چاپ و از ۳ اثر برتر بخش ویژه محتوای رسانه ای تولید خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد گفت: علاقه مندان برای شرکت در جشنواره ملّی شعر «حضرت مادر» می توانند از طریق پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir تا پایان روز۹ بهمن ماه سال جاری آثار خود را ارسال نمایند.
خبرنگار: الهام خانی