۱۲ واحد صنفی متخلف در خمینی شهر پلمب شد فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از پلمب ۱۲ واحد صنفی متخلف طی اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، سرهنگ غلامرضا براتی بیان داشت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان خمینی شهر با […]

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر از پلمب ۱۲ واحد صنفی متخلف طی اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، سرهنگ غلامرضا براتی بیان داشت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان خمینی شهر با همکاری ماموران اتاق اصناف، با هدف برخورد با واحد های صنفی متخلف، طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف را در این شهرستان اجرا کردند.

وی در ادامه گفت: در این طرح مأموران انتظامی ضمن هماهنگی با مرجع قضائی از ۵۴ واحد صنفی بازدید که با ارزیابی‌های صورت گرفته ۱۲ واحد صنفی متخلف به علت تخلفات و بی توجهی به اخطار های قبلی پلمب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان با تأکید بر تداوم اجرای طرح‌های نظارتی بر اماکن عمومی و واحد های صنفی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه در اماکن عمومی از سوی افراد فرصت طلب و قانون گریز، مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اعلام تا در اسرع وقت نسبت به برخورد قانونی با خاطیان اقدام شود