به مناسبت دومین سالگرد سردار دلها برگزار شد:همایش«قهرمان من»همزمان با دهه بصیرت و در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار دلها،«حاج قاسم سلیمانی» همایش« قهرمان من» عصر امروز برگزار شد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، در این همایش که با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان و اقشار مختلف از بسیج طلاب و اصناف […]

به مناسبت دومین سالگرد سردار دلها برگزار شد:
همایش«قهرمان من»
همزمان با دهه بصیرت و در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار دلها،«حاج قاسم سلیمانی» همایش« قهرمان من» عصر امروز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، در این همایش که با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان و اقشار مختلف از بسیج طلاب و اصناف و خانواده های شهدا مدافع حرم، شهید حججی و شهید سجاد مرادی برگزار می شد،سردار مجتبی فدا با اشاره به ویژگی های حاج قاسم اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی نظر و سخنان مقام معظم رهبری را مقدم بر نظر خود می‌دانست و همچنین خود را ملزم به انجام آن‌ها می‌دانست، حاج‌قاسم عامل شکست توطئه‌های دشمن در منطقه بود. حاج قاسم اهل دسته‌بندی، جناح‌بندی، خط، گروه و غیره نبود و در عمل به وعده‌های خود صادق بود. حاج قاسم سلیمانی در بصیرت، دشمن‌شناسی و اولویت‌بندی اقدامات زبان‌زد بود و می‌دانست که در کجا باید فشار را به دشمن وارد کند.

سردار فدا افزود:به این مراسم دعوت شدید تا در کنار یکدیگر یک عملیات فرهنگی و رسانه‌ای بزرگی را انجام دهیم، بنا بر گفته مقام معظم رهبری حاج قاسم مرد میدان بود و ما نیز به این موضوع شکی نداریم. ظرفیت و پیروزی جمهوری اسلامی در مذاکرات، قدرت بازدارندگی و شکست توطئه‌های دشمن در منطقه نیز به واسطه عملکرد و حضور حاج قاسم در میدان بود. وی افزود: انتظار ما این است، کسانی که در این ایام آماده هستند با یک فریاد یازهرا(س) بزرگ دست در دست همبستگی، اتحاد و وحدت بدهند تا این عملیات فرهنگی و هماهنگی در قالب رزمایش قهرمان من، مرد میدان، حاج قاسم سلیمانی آغاز شود.

همچنین در ادامه این همایش« محمد ینسانه» یکی از طلاب جامعه المصطفی العالمیه با اشاره به اینکه هدف حاج قاسم پیاده سازی هدف اصلی انقلاب و ایجاد امت واحده بود اظهار داشت: حاج قاسم مرد میدان فرامرزی بود و به دنبال پیاده سازی شعار اصلی انقلاب یعنی ایجاد امت واحده بود.
همچنین در این همایش برنامه های متنوعی همچون اجرای گروه سرود یاوران آفتاب و اجرای نمایش انجام شد و در نهایت از خانواده شهدای مدافع حرم و همچنین از«رسول معتمدی» قهرمان وزنه برداری و دارنده مدال طلا که در جریان مسابقات با کسب مقام اول، پس از اینکه متوجه شده بود سرود ملی دوران طاغوت را می خواهند پخش کنند اعتراض نموده و مسئولین برگزار کننده را وادار به پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را کرد، نیز تجلیل و فرمانده سپاه صاحب الزمان پرچم جمهوری اسلامی ایران را بر دوش او گذاشت.
خبرنگار: الهام خانی