شهادت ۱۱ نیروی پلیس در حمله تروریستی مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان بر اثر حمله تعدادی از مزدوران خودفروخته به مقر انتظامی راسک، تعدادی از تروریست به هلاکت و زخمی شده و تعدادی از پرسنل انتظامی نیز به شهادت رسیدند به گزارش پایگاه خبری شهید یاران، ساعت ۲ بامداد امروز گروهک تروریستی […]

بر اثر حمله تعدادی از مزدوران خودفروخته به مقر انتظامی راسک، تعدادی از تروریست به هلاکت و زخمی شده و تعدادی از پرسنل انتظامی نیز به شهادت رسیدند

به گزارش پایگاه خبری شهید یاران، ساعت ۲ بامداد امروز گروهک تروریستی جیش‌الظلم با انتشار بیانیه‌ای مدعی شد با حمله به ستاد انتظامی راسک تعدادی از کارکنان مقر نظامی را به شهادت رسانده است.

معاون امنیتی وزارت کشور با اشاره به جزئیات حمله تروریستی پنجشنبه شب در مقر انتظامی راسک، گفت: حدود ساعت ۲ بامداد، تروریست‌ها از چند محور به کلانتری راسک حمله کردند.

سیدمجید میراحمدی ادامه داد: نیروهای کمکی هم پس از اعزام در کمین نیروهای تروریستی قرار گرفتند اما با رشادت و شجاعت و با تقدیم ۲ شهید و مقاومت جانانه، موفق شدند خود را به کلانتری برسانند.

وی افزود: این نیروها توانستند با کمک کادر کلانتری، تروریست‌ها را وادار به عقب‌نشینی کرده و تلفاتی را از آنها گرفته و ۱ نفر را هم دستگیر کنند. این حادثه مجموعا ۱۱ شهید و ۶ زخمی را به همراه داشت.

معاون امنیتی وزیر کشور با بیان این که تعدادی از کشته‌شدگان تروریست در اختیار نیروی انتظامی است و تعدادی را با خود برده‌اند، از حکم فرما بودن آرامش کامل در منطقه خبر داد و تأکید کرد: تروریست‌هایی که متواری شده‌اند با اجرای طرح مهار و محاصره منطقه نتوانسته‌اند از مرز خارج شوند و نیروی‌های پلیس به دنبال دستگیری آنها هستند.

مسلم شجاعیان، احسان بابایی، پوریا شیخ، ابوالفضل شهریاری، محمدحسن براهویی، علیرضا اکبر مزار، علی دشت‌پوری، حسن بابانیا، محمد خمری، محید فیروز‌نیا و حمید رضایی امین ۱۱ شهید این حمله تروریستی هستند که در ایام فاطمیه به لقاءالله پیوستند