فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: سپاه با تمام امکانات در مواقع بحران آماده خدمت به مردم است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، سردار سیدصادق حسینی در جلسه ستاد مدیریت بحران کردستان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: بارش برف در دو روز گذشته در استان مشکلاتی ایجاد کرد که […]

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: سپاه با تمام امکانات در مواقع بحران آماده خدمت به مردم است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، سردار سیدصادق حسینی در جلسه ستاد مدیریت بحران کردستان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: بارش برف در دو روز گذشته در استان مشکلاتی ایجاد کرد که نیازمند مدیریت است و مسوولان باید آمادگی مقابله با بحران داشته باشند.

فرمانده سپاه کردستان افزود: اگر با قطعی آب و برق وگاز مواجه شویم این قطعی‌ها می‌تواند منجر به نارضایتی مردم شود.

وی تامین گاز، آب و برق مورد نیاز مردم در فصل زمستان را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: سوخت مورد نیاز مردم باید به صورت جدی مدیریت شود.

سردار حسینی تصریح کرد: در بازدید میدانی که از سطح شهر سنندج داشتم، برخی خبازی‌ها به دلیل بسته بودن معابر آرد مورد نیاز نداشتند و این وضعیت مردم را با نگرانی مواجه کرد لذا باید با مدیریت درست از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری کرد.

وی  افزود:مشکل تامین مایحتاج ضروری مردم بویژه نان و رفع مشکلات مربوط به حمل و نقل باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

فرمانده سپاه کردستان تاکید کرد: در ستاد بحران باید نارسایی‌ها در تمامی شهرستان‌های استان در دستور جدی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه برخی از تاکسی‌ها به‌خاطر عدم بازگشایی معابر نمی‌توانند به مردم خدمت‌رسانی کنند، اعلام کرد: هم‌اکنون ۷ دستگاه مینی‌بوس و اتوبوس سپاه در سطح شهر سنندج مشغول جابجایی شهروندان عزیز بوده تا مشکلی برای کسی پیش نیاید.

وی بر آموزش و هشدار آگاهانه به مردم در مواجه با بحران تاکید کرد و گفت: مردم در زمان بحران باید با ستاد بحران همکاری کنند.

کویستان عبدالحکیمی /کردستان