استاندار اصفهان در بازدید از کلیسای وانک اصفهان و دیدار با اسقف سپیان کاشیان پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران، اظهار کرد: متاسفانه دنیای استکبار با تبلیغات سوء بدنبال وارونه جلوه دادن وحدت بین ادیان است.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، سید رضا مرتضوی در این دیدار گفت: دشمنان تلاش می کنند با […]

استاندار اصفهان در بازدید از کلیسای وانک اصفهان و دیدار با اسقف سپیان کاشیان پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران، اظهار کرد: متاسفانه دنیای استکبار با تبلیغات سوء بدنبال وارونه جلوه دادن وحدت بین ادیان است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، سید رضا مرتضوی در این دیدار گفت: دشمنان تلاش می کنند با ایران هراسی، مشکلات خود را کتمان کنند و با ایجاد یک مسئله سعی دارند همه توجهات را به این سمت سوق دهند.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: دشمنان می کوشند مشکلات داخلی خودشان آشکار نشود و هرگونه جنگ و خونریزی که رقم می زنند را کتمان می کنند.
مرتضوی با بیان اینکه سالیان متمادی آمریکا و همنوعانش این سیاست را در برابر کشورهای مظلوم دنیا دنبال می کنند، ادامه داد: در طول این سال‌ها هزاران رویداد ضد بشری در کشورهای غربی و آمریکا رخ می دهد ولی هیچگاه نگران نبوده اند.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه آنها از اینکه حقوق بسیاری از مردم پایمال می شود خم به ابرو نمی آورند، تصریح کرد: دشمنان از اینکه مردم کشورهای دیگر به راحتی قتل و عام شوند هم هراسی ندارند و تقریبا حضورشان همراه با خونریزی بوده است.
وی با اشاره به وحدت در بین کشورهای مسلمان و ادیان های دنیا افزود: آن چیزی که ادیان دنبال آن هستند صلح در سایه وحدت و آرامش است و ما از اینکه مردم سایر سرزمین ها در رنج باشند ناراحت هستیم.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: عده ای در دنیا نمی خواهند بسیاری از مردم از فرصت زندگی کردن در سایه صلح و آرامش بهره مند باشند.
پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور استاندار اصفهان در مکان مذهبی کلیسای وانک گفت: من در مراسم معارفه استاندار اصفهان از شما دعوت کردم که از مجموعه کلیسای وانک اصفهان بازدید کنید و امروز این مهم محقق شد.
اسقف سپیان کاشچیان افزود: فعالیت و مسوولیت در استانداری اصفهان سخت است ولی با همه مشکلات، شما به تمام مسائل استان واقف هستید.
خبرنگار: الهام خانی