رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: بامداد امروز بازارچه تاناکورای سنندج دچار حریق شد و ۲۵ غرفه در آتش سوخت. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، سهیل فضل‌وزیری رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج در مورد جزئیات آتش سوزی در بازارچه تانکورای سنندج، اظهار کرد: ساعت ۱ […]

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: بامداد امروز بازارچه تاناکورای سنندج دچار حریق شد و ۲۵ غرفه در آتش سوخت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، سهیل فضل‌وزیری رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج در مورد جزئیات آتش سوزی در بازارچه تانکورای سنندج، اظهار کرد: ساعت ۱ بامداد امروز وقوع حریق در بازارچه تاناکورای سنندج از طریق سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله نیروهای عملیاتی در کمتر از سه دقیقه در محل حاضر شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی  شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: آتش سوزی از اول ورودی بازارچه و جلوی مدرسه به صورت همزمان در چند نقطه شروع شد و ۲۵ غرفه واقع در پیاده‌رو این بازارچه را درگیر کرد.

فضل‌وزیری با بیان اینکه ۲۴ آتش نشان   در قالب ۸  اکیپ به محل اعزام شدند، افزود: با تلاش آتش‌نشانان حریق در حدود دو ساعت مهار و از سرایت آن به دیگر بخش‌های این بازارچه جلوگیری شد.

وی اظهار کرد: در این حادثه خوشبختانه کسی آسیب ندید و علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان این سازمان در دست بررسی است.

کویستان عبدالحکیمی /کردستان