رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: بیش از ۶هزار برنامه جشن انقلاب در حوزه‌های مختلف در دهه مبارک فجر در استان برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، حجت‌الاسلام سید محمد سادات صبح امروز در مراسم ستاد برگزاری دهه فجر که در سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد […]

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: بیش از ۶هزار برنامه جشن انقلاب در حوزه‌های مختلف در دهه مبارک فجر در استان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، حجت‌الاسلام سید محمد سادات صبح امروز در مراسم ستاد برگزاری دهه فجر که در سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد اظهار داشت: در روزی که دین را افیون توده‌ها معرفی کرده بودند، امام خمینی(ره) مدل سومی را در باره زنده بودن خداوند در جهان مطرح کرد که روز به روز پویا‌تر به سوی اهداف خودش پیش می‌رود.
وی افزود: هرسال باید برنامه‌های دهه مبارک فجر رابا شکوه‌تربرگزار کنیم تا آرمان‌های انقلاب زنده نگه داشته شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان از برگزاری بیش از ۶هزار برنامه جشن انقلاب در دهه فجردر حوزه‌های مختلف در استان خبر داد و خاطرنشان کرد:تنها در حوزه بسیج در ایام دهه فجر بیش از دو هزار برنامه در سطح استان اجرا خواهد شد.
سادات گفت: برنامه‌های ما باید به گونه‌ای باشد که ما شرمنده انقلاب اسلامی نباشیم.
جشنواره‌های دهه فجر استان لرستان در مناطق محروم استان برگزار می‌شودتشریح برنامه‌های اداره ورزش نیروهای مسلح در دهه فجر
جعفر عبدالملکی، مدیرکل صدا و سیمای استان کردستان نیز در این جلسه اظهار داشت: افراد توانمند و مسلط در تبیین مسائل انقلاب اسلامی باید به صدا و سیما و رسانه‌ها در راستای حضور در برنامه‌ها و میزگردها معرفی شوند.
وی افزود: باید به بحث پویش‌ها در راستای بازنمایی هرچه بیشتر در کشور توجه بیشتری داشته باشیم.
در ادامه فرزاد حسنی، مدیرکل دفتر فنی استانداری کردستان نیز در این جلسه از افتتاح از ۳۳۲ پروژه با اعتبار ۸۵۳میلیارد تومان اعتبار در ایام دههه مبارک فجر در استان خبر داد و افزود: به صورت کلی ۳۹۷پروژه با یکهزار و ۶۷۱میلیارد تومان اعتبار در کردستان کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری خواهد رسید.

کویستان عبدالحکیمی /کردستان