به گزارش پایگاه خبری شهید یاران،امروز ۲۲ اردیبهشت ماه در سالن گلستان شهدا استان اصفهان، مراسم «یادواره شهدا» با حضور سردار ایزدی و سردار فدا، برگزار شد. در این مراسم، سردار ایزدی، فرمانده قرارگاه سایبری، از سرزمین مجاهدت های خاموش به بیان رشادتها و ایثار پیشمرگان مسلمان کرد و سرداران با اخلاصی همچون،شهید بروجردی،شهید علیرضاییان، […]

به گزارش پایگاه خبری شهید یاران،امروز ۲۲ اردیبهشت ماه در سالن گلستان شهدا استان اصفهان، مراسم «یادواره شهدا» با حضور سردار ایزدی و سردار فدا، برگزار شد.

در این مراسم، سردار ایزدی، فرمانده قرارگاه سایبری، از سرزمین مجاهدت های خاموش به بیان رشادتها و ایثار پیشمرگان مسلمان کرد و سرداران با اخلاصی همچون،شهید بروجردی،شهید علیرضاییان، شهید صیاد شیرازی، پرداخت و گفت:با فرمان امام خمینی (ره) که فرمودند «پاوه و مهران را آزاد کنید» ضدانقلاب از مرزهای ما فرار کردند و این است قدرت ولایتی که با اتحاد و همدلی رزمندگان به فرماندهی حضرت امام (ره) کردستان و تپه های الله اکبر در بند ضد انقلاب و دشمنان آزاد شد.

درحاشیه این مراسم معنوی، گفتگوی صمیمانه با خانواده های جمعی از شهدای کردستان انجام شد ودر پایان، از مستند «جوله و کتاب پرواز ساعت۱۶»رونمایی شد.