کارشناس فوتبال با بیان اینکه باید مقابل ولز با شرایطی متفاوت باید به میدان برویم، گفت: برای رسیدن به موفقیت در این دیدار به تغییرات اساسی در ترکیب تیم ملی نیاز داریم. به گزارش پایگاه خبری شهیدیاران ،شاهین بیانی درمورد دیدار روز جمعه مقابل تیم ملی ولز گفت: شکست بدی را برابر انگلیس پذیرا شدیم، […]

کارشناس فوتبال با بیان اینکه باید مقابل ولز با شرایطی متفاوت باید به میدان برویم، گفت: برای رسیدن به موفقیت در این دیدار به تغییرات اساسی در ترکیب تیم ملی نیاز داریم.

به گزارش پایگاه خبری شهیدیاران ،شاهین بیانی درمورد دیدار روز جمعه مقابل تیم ملی ولز گفت: شکست بدی را برابر انگلیس پذیرا شدیم، دیداری که کاملاً ناهماهنگ بودیم و تیم ما نتوانست عملکرد موفقی داشته باشد اما باید از نقاط ضعف این دیدار استفاده کنیم تا بتوانیم مقابل ولز نمایش خوبی از خود به جای بگذاریم.

وی با انتقاد از ترکیب کارلوس کی روش برابر انگلیس گفت: هنوز هم متوجه نشدیم چرا کی روش با چنین ترکیبی مقابل انگلیس به میدان رفت. بازیکنانی که یا هماهنگ نبودند یا مدت‌ها بود بازی نکرده بودند همین مساله باعث شد تا در نیمه اول بیشتر از حد معمول ضعیف باشیم اگرچه تغییراتی در نیمه دوم صورت گرفت اما کارساز نبود و باز هم سه گل دریافت کردیم و تنها نقطه آرامش ما دو گلی بود که طارمی به ثمر رساند.

کارشناس فوتبال در خصوص دیدار روز جمعه ایران برابر ولز گفت: برای این دیدار به تغییرات اساسی نیازمندیم نفراتی باید در میدان حضور داشته باشند که هم با یکدیگر هماهنگ باشند و هم بتوانند بازی قابل قبولی از خود ارائه دهند اگرچه هرگز ولز مانند انگلیس نیست اما نباید فکر کنیم که به راحتی می‌توانیم از این تیم امتیاز بگیریم چون اگر با این تفکر وارد زمین شویم به طور حتم کار برای ما سخت خواهد شد.

بیانی در مورد ضعف‌های خط دفاعی تیم ملی گفت: برابر انگلیس خط دفاع ما حرفی برای گفتن نداشت، ضعیف‌ترین عملکرد را از آنها دیدیم ولی امیدوارم تیم از لحاظ روحی و روانی در این چند روز به شرایط ایده آل رسیده تا بتوانند مقابل ولز بازی خوبی از خود ارائه دهد.