مسئول روابط عمومی قرارگاه مهارت آموزی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: به سربازان دارای مهارت تسهیلاتی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با نرخ بهره متغیر تا ۱۸ درصد برای ایجاد کسب و کار اعطا می‌شود‌.سرهنگ پاسدارمحمدرضا نعمتی امروز در جمع خبرنگاران از اعطای تسهیلات به سربازان مهارت آموخته خبرداد و اظهار داشت: براساس مصوبات کمیسیون […]

مسئول روابط عمومی قرارگاه مهارت آموزی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: به سربازان دارای مهارت تسهیلاتی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با نرخ بهره متغیر تا ۱۸ درصد برای ایجاد کسب و کار اعطا می‌شود‌.
سرهنگ پاسدارمحمدرضا نعمتی امروز در جمع خبرنگاران از اعطای تسهیلات به سربازان مهارت آموخته خبرداد و اظهار داشت: براساس مصوبات کمیسیون شورای اشتغال خوزستان که دی ماه ۱۴۰۰ با موضوع بررسی راهکارهای تسریع در توسعه مهارت آموزی واشتغال کارکنان وظیفه نیروهای مسلح برگزار شد، مصوب گردید به کلیه نیروهایی که کسب و کار مرتبط با مدرک مهارت آموزی راه اندازی کرده و یا درشرف راه اندازی هستند با هماهنگی بانک‌های عامل به هر فرد حداکثر تا مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان وام با نرخ بهره متغیر تا ۱۸% تعلق می‌گیرد.

مسؤول روابط عمومی قرارگاه مهارت آموزی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان عنوان داشت: همه سربازان منقضی خدمت سپاه ورودی سال ۹۷ به بعد که دارای مدرک مهارت آموزی از قرارگاه مهارت آموزی سپاه خوزستان می باشند، مشمول طرح خواهند شد.

سرهنگ نعمتی افزود: این تسهیلات برای مددجویان منقضی خدمت کمیته امداد به صورت قرض الحسنه به مبلغ ۵۰ میلیون تومان تعیین شده است.

وی ادامه داد: سربازان منقضی خدمت واجد شرایط می‌توانند با در دست داشتن گواهی مهارت آموزی صادره از سازمان‌های مورد تفاهم شامل فنی حرفه ای، جهاد کشاورزی، ict، ورزش و جوانان، اداره ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات و مدارک طرح توجیهی راه اندازی اشتغال به یگان خدمتی خود مراجعه کنند تا پس از دریافت معرفی نامه برای دریافت وام معرفی شوند.

مسؤول روابط عمومی قرارگاه مهارت آموزی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در پایان گفت: با توجه به محدویت منابع و زمان اولویت معرفی وام به آن دسته از کسانی است که سریع‌تر از سایرین و با طرح اشتغال قابل دفاع تری بنا به تشخیص کمیسون مربوطه به یگان خدمتی مراجعه کنند.