به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، مهندس محمد فرهاد به‌ همراه مدیر حراست و مشاور امور ایثاگران شرکت پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه با ۳ همکار از خانواده ایثارگران شرکت دیدار و لوح سپاس به آنها تقدیم کرد. در این دیدارهای جداگانه، مهندس فرهاد با بیان اینکه خانواده‌های ایثارگران طلایه‌دار دفاع از نظام […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، مهندس محمد فرهاد به‌ همراه مدیر حراست و مشاور امور ایثاگران شرکت پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه با ۳ همکار از خانواده ایثارگران شرکت دیدار و لوح سپاس به آنها تقدیم کرد.

در این دیدارهای جداگانه، مهندس فرهاد با بیان اینکه خانواده‌های ایثارگران طلایه‌دار دفاع از نظام اسلامی و ولایت فقیه و آرمان‌های امام راحل و خون شهدا هستند، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران با ولایت مداری و عشق به ولایت، همواره فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش می دهند.

وی تصریح کرد: خانواده معظم شهدا و ایثارگر میراث دار واقعی آرمان‌های شهدا هستند و با مجاهدت و  رشادت، راه سعادت را در برابر بشر قرار دادند.
مدیرعامل آبفا کردستان با اشاره به اینکه ایثارگری یک فرهنگ، مکتب و رمز امنیت و پایداری است، از همکاران ایثارگر شرکت خواست تا نسبت به اشاعه بیشتر این فرهنگ در  شرکت اهتمام نمایند.
گفتنی است دیدارهای مدیرعامل با ایثارگران شرکت در طول سال ادامه داشته و از خدمات آنها تجلیل خواهد شد.

کویستان عبدالحکیمی /کردستان