اصابت موشک به یک کشتی در دریای سرخ خبرگزاری «آسوشیتدپرس» به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش داد که یک کشتی با پرچم لیبریا در دریای سرخ، پس از اصابت موشکی که از یمن شلیک شده بود، دچار آتش‌سوزی شده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران ،‌ منابع محلی امروز (جمعه) از وقوع […]

خبرگزاری «آسوشیتدپرس» به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش داد که یک کشتی با پرچم لیبریا در دریای سرخ، پس از اصابت موشکی که از یمن شلیک شده بود، دچار آتش‌سوزی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران ،‌ منابع محلی امروز (جمعه) از وقوع دو حادثه امنیتی برای شناروهای حاضر در آب‌های دریای سرخ خبر دادند.

اداره عملیات تجاری دریایی انگلیس طی بیانیه‌ای گفت که گزارش‌هایی از وقوع حادثه امنیتی در تنگه «باب المندب» و ۱۱۰ کیلومتری بندر «الحدیده» در یمن دریافت کرده است.

در بیانیه این سازمان ضمن توصیه به دیگر کشتی‌های حاضر در دریای سرخ برای رعایت جوانب احتیاط، از تحقیقات درباره حادثه امنیتی مذکور خبر داده شده است.

دقایقی بعد رسانه‌های محلی از وقوع دومین حادثه امنیتی در دریای سرخ خبر دادند.

در ادامه، خبرگزاری «آسوشیتدپرس» به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش داد که یک کشتی با پرچم لیبریا در دریای سرخ، پس از اصابت موشکی که از یمن شلیک شده بود، دچار آتش‌سوزی شده است.