«جمال سلیمی» عضو هیات علمی دانشگاه کردستان از سوی «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان کردستان منصوب شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، در متن حکم سورنا ستاری خطاب به جمال سلیمی آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان […]

«جمال سلیمی» عضو هیات علمی دانشگاه کردستان از سوی «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان کردستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، در متن حکم سورنا ستاری خطاب به جمال سلیمی آمده است: 
نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان کردستان و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسوولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان کردستان منصوب می‌نمایم.
شایسته است با اتکال به خداوند متعال در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین نامه تاسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیات امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت انان با استفاده بهینه از توانمندی های گسترده و ارزشمند استان هم راستا با سیاست‌ها و راهبردهای دولت سیزدهم همت گمارید.
بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.
توفیق جنابعالی را در انجام این مسوولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.
پیش از این امیرعلی صادقی، ریاست بنیاد نخبگان کردستان را برعهده داشت.

کویستان عبدالحکیمی /کردستان