تیزر اقتباسی فیلم سینمایی آپاراتچی، همزمان با ایام سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر شد. به گزارش …، همزمان با ادامه اکران‌های فیلم سینمایی «آپاراتچی» و سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، تیزر اقتباسی این فیلم منتشر شد. در این تیزر اقتباسی، بازیگران فیلم از جمله تورج الوند، هومن برق‌نورد، بهنام […]

تیزر اقتباسی فیلم سینمایی آپاراتچی، همزمان با ایام سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منتشر شد.

به گزارش …، همزمان با ادامه اکران‌های فیلم سینمایی «آپاراتچی» و سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، تیزر اقتباسی این فیلم منتشر شد.

در این تیزر اقتباسی، بازیگران فیلم از جمله تورج الوند، هومن برق‌نورد، بهنام تشکر، فاطمه مسعودی‌فر، رضا ناجی و علیرضا استادی قسمت‌هایی از کتاب آپاراتچی را که مرتبط با نقش‌شان در فیلم است خوانش می‌کنند.

فیلم سینمایی آپاراتچی، به کارگردانی قربانعلی طاهرفر و فیلم‌نامه حسین تراب نژاد که هم‌اکنون بر پرده سینماست، از کتابی با همین نام، نوشته روح‌الله رشیدی اقتباس شده است.

فروش این فیلم در سینماها و شهرهای بدون سینما تاکنون ۶ میلیارد بوده و نزدیک به ۱۲۰ هزار مخاطب آپاراتچی را برای تماشا انتخاب کرده‌اند. از این میان، نیم میلیارد فروش و ۲۰ هزار مخاطب، مربوط به اکران‌های سیار فیلم است.

جهت تماشای قسمت‌های مختلف این تیزر اقتباسی می‌توانید هشتگ #فیلم

ضکتابداران چیآپاراتچی را در صفحات مجازی فیلم به نشانی@aparatchi_movie جستجو کنید

عموم مخاطبان می‌توانند این فیلم را در شهرهای بدون سینما و در مکان‌هایی مانند مسجد، مدرسه، دانشگاه، ادارات و … نمایش دهند. جهت نمایش این فیلم در مناطق بدون سینما می‌توانید به نشانی Ekranmardomi.ir مراجعه با با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۰۵۰ تماس بگیرید.