شروع به کار اداره کل حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس کردستان برای نوشتن وانتشار کتاب زندگینامه شهیده فاطمه اسدی زهره رسولی، مدیر دفتر نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار کردستان از شروع به کار مراحل مصاحبه، تدوین و انتشار کتاب زندگینامه شهیده فاطمه اسدی خبر داد. به […]

شروع به کار اداره کل حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس کردستان برای نوشتن وانتشار کتاب زندگینامه شهیده فاطمه اسدی

زهره رسولی، مدیر دفتر نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار کردستان از شروع به کار مراحل مصاحبه، تدوین و انتشار کتاب زندگینامه شهیده فاطمه اسدی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، زهره رسولی همراه با نویسندگان کتاب زندگینامه شهیده فاطمه اسدی ضمن دیدار و تقدیر از کشور محمودی دختر شهیده فاطمه اسدی، بیان داشت : حماسه سازی ، شجاعت و ایثار زنان دلاور کرد در سال های سلطه نامشروع گروهک ها در تاریخ حک شده و تا ابد ماندگار است ، زنانی که به عنوان مادر ، همسر شجاعانه در کنار همسران و فرزندان خود ایستادند و از کیان خانواده و ارزش های اسلامی خود دفاع کردند و به حق در ادای دین خود نسبت به اسلام و انقلاب از هیچ گونه ایثار و امداد مادی و معنوی استنکاف نورزیدند .
رسولی بیان داشت : امروز بانوان شهیده ای مانند ” فاطمه اسدی ” و سایر زنان شهیده و زنان ایثارگر استان می توانند به عنوان الگوهایی در جامعه معاصر ، در تعالی نسل ها و عصرها موثر باشند ؛ و در عصر حاضر والاترین شیوه تکریم از آنان نشان دادن منزلت و تبیین مجاهدت و جانفشانی های آنان است .
لذا بدین منظور اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس کردستان برآن شد که کتاب زندگینامه شهیده فاطمه اسدی را تدوین و منتشر نماید .

کویستان عبدالحکیمی/ کردستان