فرماندار اصفهان:تحول در شهرستان مبتنی بر کار و تلاش شبانه روزی توأم با برنامه ای مشخص و مدون است فرماندار اصفهان در آیین تجلیل از فرماندهان پایگاه های بسیج فعال در حوزه های سلامت و معیشت مردم، ، با اشاره به تشکیل شجره طیبه بسیج، اظهار داشت: ایثار، گذشت، تلاش و تحقق شعار «ما می […]

فرماندار اصفهان:
تحول در شهرستان مبتنی بر کار و تلاش شبانه روزی توأم با برنامه ای مشخص و مدون است

فرماندار اصفهان در آیین تجلیل از فرماندهان پایگاه های بسیج فعال در حوزه های سلامت و معیشت مردم، ، با اشاره به تشکیل شجره طیبه بسیج، اظهار داشت: ایثار، گذشت، تلاش و تحقق شعار «ما می توانیم: ازجمله ویژگی های برجسته بسیج، از ابتدای تشکیل آن تاکنون بوده است که این مسیر باید با قوت ادامه یابد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، محمد علی احمدی با بیان این مطلب افزود: علیرغم سختی و ناهمواری مسیر و مشکلات عدیده، ظرفیت های خوبی در اقصی نقاط کشور وجود دارد که تنها با داشتن روحیه بسیجی می تواند گره گشای مشکلات کشور باشد و اینگونه باید راه را برای ارائه خدمات ویژه و رفع مشکلات مردم فراهم سازیم.

احمدی اظهار داشت: پیروزی و موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف برآمده از همدلی، همکاری و توجه به معنویات بوده که این مهم نباید فراموش شود و همواره در اولویت برنامه های بسیج قرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه راه نرفته در کشور بسیار است، تصریح کرد: بسیج باید خود را در همه عرصه ها بالاخص در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اشتغال مسئول بداند و برای رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشور در عرصه های گوناگون بسیجی وار و جهادگونه وارد میدان شود.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تحول در شهرستان مبتنی بر کار و تلاش شبانه روزی توأم با برنامه ای مشخص و مدون است، افزود: ما می توانیم با استفاده از ظرفیت های خوب موجود در شهرستان اصفهان، الگوی خوبی برای دیگر شهرستان ها باشیم که این مسیر باید با جدیت ادامه یابد.احمدی تأکید کرد: دهیاران و شورای اسلامی روستاها باید سند تحول روستا را تنظیم کنند که قطعا برادران و خواهران بسیجی در این سند، نقش مهمی را برعهده دارند.

وی با تأکید بر اهمیت کار در زمینه فرهنگ دینی، عنوان کرد: کار و تلاش در زمینه فرهنگ دینی کبه در برگیرنده اقتصاد، اجتماع، عمران و معیشت است، از اهمیت والایی برخوردار است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد
خبرنگار: الهام خانی