اعضای تیم کارگری ذوب‌آهن اصفهان که مقام سوم مسابقات بسکتبال ایمیدرو ۱۴۰۰ را کسب کردند همزمان با دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، بر سر مزار پاک آن شهید حضور یافتند تا به مقام شامخ وی و همه شهدای گلگون کفن ایران اسلامی ادای احترام کنند.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، اعضای […]

اعضای تیم کارگری ذوب‌آهن اصفهان که مقام سوم مسابقات بسکتبال ایمیدرو ۱۴۰۰ را کسب کردند همزمان با دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، بر سر مزار پاک آن شهید حضور یافتند تا به مقام شامخ وی و همه شهدای گلگون کفن ایران اسلامی ادای احترام کنند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، اعضای این تیم به نمایندگی از مدیران و کارکنان این شرکت پیشرو و شهیدپرور، با نثار گل بر تربت پاک شهید سلیمانی و سایر شهدای گلزار شهدای کرمان با این قهرمانان عرصه غیرت و مردانگی تجدید میثاق کردند.
شایان ذکر است در مسابقات بسکتبال ایمیدرو ( صنایع فولاد و معادن کشور) که به میزبانی شهر کرمان از پنجم تا نهم دی‌ماه برگزار شد، تیم ذوب‌آهن اصفهان رتبه سوم را به دست آورد و تیم های گلگهر سیرجان و مس کرمان نیز به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند .
گفتنی است این دوره از مسابقات با شرکت ۷ تیم، به صورت گروهی برگزار شد و در حالی به کار خود پایان داد که تیم بسکتبال کارگری ذوب‌آهن اصفهان به دلیل مقررات جدید نتوانست از تعدادی از بازیکنان اصلی خود بهره‌مند گردد.
در سایر رشته‌ها نیز، زهرا شاهمرادی توانست در مسابقات آمادگی جسمانی بانوان مقام دوم انفرادی را کسب و نایب قهرمان مسابقات صنایع فولاد و معادن کشور (ایمیدرو) گردد.