اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی کرمان در محل گلزار شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری شهیدیاران ،اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی کرمان صبح امروز و با حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در محل […]

اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی کرمان در محل گلزار شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری شهیدیاران ،اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی کرمان صبح امروز و با حضور محمدمهدی فداکار استاندار کرمان و سردار محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در محل گلزار شهدای کرمان و در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت به مناسبت هفته بسیج برگزار شد و در این آیین ۳ هزار دانشجوی بسیجی کرمان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا بیعت دوباره کردند.

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و هفته بسیج، اظهار داشت: هر چه در کشور داریم مدیون خون شهدا است و باید قدردان آنها باشیم.وی با بیان اینکه همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند توقع از جوان؛ تهذیب و تحصیل و‌ ورزش است، گفت: امروز جامعه به شدت به متخصص متعهد نیازمند است و از این رو برتری باید در حوزه علمی باشد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در هر حوزه‌ای که توسعه شکل گرفته، نقش دانشجویان پای کار انقلابی مشهود است، افزود: در هر حوزه‌ای که پیشرفت داشتیم این نقش دانشجویان انقلابی بوده که موثر واقع شده است.

وی با بیان اینکه در بیان آرمان‌ها و دفاع از انقلاب نباید کوتاهی کرد، ادامه داد: باتوجه به شرایط کنونی کشور، باید محکم پای انقلاب بایستیم و ابایی از نمادهای دینی نداشته باشیم.