رئیس مرکز علمی کاربردی مهد قرآن کریم و ولایت از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره های کاردانی در نیمسال دوم سال جاری در این مرکز خبر داد. دکتر ابراهیم یزدی گفت: پذیرش بدون آزمون دانشجو در بهمن ماه ، در پنج رشته مقطع کاردانی در مرکز علمی کاربردی مهد قرآن کریم و ولایت از […]

رئیس مرکز علمی کاربردی مهد قرآن کریم و ولایت از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره های کاردانی در نیمسال دوم سال جاری در این مرکز خبر داد.

دکتر ابراهیم یزدی گفت: پذیرش بدون آزمون دانشجو در بهمن ماه ، در پنج رشته مقطع کاردانی در مرکز علمی کاربردی مهد قرآن کریم و ولایت از تاریخ  18لغایت ۲۴ آذر ماه آغاز شده است.

وی ادامه داد: این مرکز در مقطع کاردانی در رشته های تربیت مربی پیش دبستانی ، تربیت مربی قرآن کریم ، تکنولوژی آموزشی ، مدیحه و مرثیه سرائی  و امور فرهنگی دانشجو می پذیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی مهد قرآن کریم و ولایت همچنین افزود: این مرکز فرصتهای لازم را برای فعالیت دانشجویان در زمینه های علمی و فرهنگی را فراهم نموده که باعث رشد و شکوفایی استعدادها و کسب تجربه بیشتر می شود وان شاءالله جهت ادامه تحصیل دانشجویان در مقطع کارشناسی نیز از ترم آینده دانشجو پذیرش خواهیم داشت.

دکتر یزدی ادامه داد: دانشجویان و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت سنجش و یا از طریق مراجعه حضوری به مرکز علمی کاربردی مهد قرآن کریم و ولایت به آدرس خیابان عسگریه ، خیابان فرسان شمالی  مراجعه نمایند همچنین جهت مشاوره با شماره های ۳۲۲۷۸۳۸۸-۰۹۳۳۱۹۷۵۷۹۷-۰۹۳۶۵۳۵۷۹۲۵-۰۹۹۱۵۸۰۳۵۷۷ تماس حاصل نمایند.

وی همچنین ازتعرفه های پایین شهریه تحصیلی و اعطای تسهیلات به ثبت نام کنندگان و دانشجویان  و برگزاری کلاسها در خارج از ساعات اداری و تحصیل با رویکرد اشتغال در این مرکز خبر داد.

رئیس مرکز علمی کاربردی مهدقرآن کریم و ولایت تصریح کرد: این مرکز با بکارگیری اساتید مجرب ومتعهد و همچنین کادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی ، کتابخانه و … مکان مناسبی برای علاقمندان به ادامه تحصیل برای دانشجویان خواهد بود.