هوای بارانی اصفهان سالم است شاخص کیفی هوای بارانی اصفهان امروز یکشنبه ۶ اسفند ماه با میانگین ۷۷ وضعیت قابل قبول (سالم) را نشان می‌دهد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران؛ شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۷ ایستگاه سنجش فعال در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هشت صبح امروز یکشنبه ششم اسفند […]

هوای بارانی اصفهان سالم است

شاخص کیفی هوای بارانی اصفهان امروز یکشنبه ۶ اسفند ماه با میانگین ۷۷ وضعیت قابل قبول (سالم) را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران؛ شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۷ ایستگاه سنجش فعال در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هشت صبح امروز یکشنبه ششم اسفند با میانگین ۷۷ وضعیت قابل قبول را نشان می‌دهد.

بر اساس داده‌های سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط‌زیست (منطقه اصفهان) شاخص هوای این کلان‌شهر امروز در ساعت انتشار این گزارش در ایستگاه پایش خیابان ۲۵ آبان و کردآباد با ۷۱، خیابان احمدآباد با ۹۸، پارک زمزم و بولوار کاوه با ۷۹، میدان انقلاب و خیابان فیض با ۶۵، دانشگاه صنعتی با ۹۲، رهنان با ۶۴، خیابان زینبیه با ۹۰، سپاهان‌شهر و خیابان میرزا طاهر با ۵۷، خیابان فرشادی با ۷۵ و ایستگاه ولدان با ۷۲ AQI در وضعیت قابل قبول است.
شاخص هوا در خیابان پروین اعتصامی با ۱۰۹ و بزرگراه شهید خرازی با ۱۱۴ AQI وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد.

امروز شاخص هوا در خمینی‌شهر و سجزی با ۵۷ و شاهین شهر و زرین شهر با ۶۸ و قهجاورستان با ۸۴ AQI در وضعیت قابل قبول و در مبارکه با ۲۹ AQI پاک ثبت شد. ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرهای مجاور اصفهان از جمله نجف آباد، منطقه صنعتی دولت آباد و کاشان قطع است.

هوای شهر اصفهان در لحظه انتشار این گزارش بارانی و سرد است. بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان فعالیت سامانه سرد بارشی که از شامگاه شنبه در استان آغاز شده است تا پایان هفته جاری به صورت متناوب ادامه خواهد داشت.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است