در دومین روز از دهه فجر مراسم افتتاح چاه، تأمین آب و آبرسانی به روستای شکوه آباد قروه با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی به بهره برداری رسید. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستانکردستانقروه؛ این مراسم چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه با حضور فرماندار و سایر مسئولان و […]

در دومین روز از دهه فجر مراسم افتتاح چاه، تأمین آب و آبرسانی به روستای شکوه آباد قروه با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستانکردستانقروه؛ این مراسم چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه با حضور فرماندار و سایر مسئولان و مدیران سطح شهرستان برگزار شد و با افتتاح این پروژه مردم روستای یکهزار نفری شکوه آباد بخش مرکزی قروه با ۲۹۵ فقره انشعاب از آب شرب سالم و بهداشتی به صورت پایدار بهره مند شدند.
در این پروژه یک حلقه چاه با دبی ۱۰ لیتر بر ثانیه حفر و تجهیز گردید؛ ضمن آنکه اجرای خط انتقال به طول ۱٫۲ کیلومتر، اجرای شبکه توزیع آب روستا به طول ۸٫۵ کیلومتر، احداث اتاقک سرچاهی و نیرورسانی برق به طول ۴۰۰ متر از دیگر مشخصات این پروژه می باشد.
در این آئین افتتاحیه مدیر امور آبفا قروه با تأکید بر تداوم خدمت رسانی به روستائیان خاطرنشان کرد: ایام دهه فجر فرصت مناسبی برای ارائه خدمات انجام گرفته توسط دستگاه ها و ادارات به مردم می باشد و آبفا نیر در همین راستا تلاش می کند تا با ارتقای سطح خدمات به لحاظ کمی و کیفی، زمینه رضایتمندی مشترکان را بیش از پیش فراهم آورد.

کویستان عبدالحکیمی /کردستان