در حاشیه اکران فیلم "تک‌تیرانداز" در یازدهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان از خانواده شهید زرین تقدیر شد.

به گزارش خبرنگارشهیدیاران، عصر امروز جمعه (۱۷ بهمن‌ماه) و پیش از اکران فیلم “تک‌تیر انداز” در جریان سی و نهمین جشنواره فیلم فجر و در پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان از خانواده شهید عبدالرسول زرین تجلیل به عمل آمد. این فیلم به کارگردانی علی غفاری درباره زندگی شهید زرین ساخته شده است.

این شهید بزرگوار که تک‌تیرانداز لشگر امام حسین (ع) بوده بر اساس برخی منابع ۷۰۰ شلیک موفق و بر اساس دست‌نوشته‌های شخصی سه هزار شلیک موفق را به ثبت رسانده است. شهید زرین از این حیث در جهان رکورددار است و فیلم “تک تیرانداز” درباره این شهید ساخته شده و برای اولین بار در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

در این مراسم یکی از آثار نگارگری رضا بدرالسما به خانواده شهید زرین تقدیم شد. همچنین فیلم تک‌تیرانداز نیز در حضور اصحاب رسانه، هنرمندان و خانواده شهدا اکران شد.

این مراسم با حضور مسعود احمدی نیا سرپرست اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، محمدعلی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، جهانبخش سلطانی هنرمند پیشکسوت اصفهانی، رضا زرین فرزند شهید زرین و همچنین خانواده و مادر این شهید برگزار شد.