رزمایش "مواسات و همدلی" در فصلی به لطافت باران و با بارش انوار مهربانی از خورشید آسمانی خیرین توسط امورشعب استان خوزستان بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در 21 تیر ماه سال 1400 مقارن با سالگرد ازدواج مولی الموحدین حضرت علی (ع) و بانوی دوعالم حضرت فاطمه (س) در اقدامی مهم و ارزشمند با اهدای150 سری کمک جهیزیه برگزار میگردد.

رزمایش “مواسات و همدلی” در فصلی به لطافت باران و با بارش انوار مهربانی از خورشید آسمانی خیرین توسط امورشعب استان خوزستان بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در ۲۱ تیر ماه سال ۱۴۰۰ مقارن با سالگرد ازدواج مولی الموحدین حضرت علی (ع) و بانوی دوعالم حضرت فاطمه (س) در اقدامی مهم و ارزشمند با اهدای۱۵۰ سری کمک جهیزیه برگزار میگردد.
اقلام اهدایی شامل اجاق گازو ماشین لباسشویی، بخاری، فرش، پتو و سرویس قابلمه می باشد که تا کنون به زوجین شهرستان های اهواز،آبادان، خرمشهر، دزفول، بهبهان، رامهرمز،اندیمشک، بندر امام خمینی، باغملک، سوسنگرد، هویزه، شادگان، امیدیه، ماهشهر،رامشیر|، شیبان، شوش و اندیگا اختصاص داده شده است.
ایشان اذعان داشتند این استان دارای ۱۹ شعبه فعال و ۲ شعبه در دست تاسیس می باشد و همچنین از کلیه خیرینی که در این گام خداپسندانه همواره ما را یاری نموده اند کمال تشکرو قدردانی را داریم و پشتیبانی مهرورزان همیشگی بنیاد را ارج می نهیم.

چشم ما درپی خوبان جهان خواهدبود
تاجهان باقی و آئین محبت باقی است
بیایید دستان یاری رسان خداوند روی زمین باشیم
بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها
امورشعب استان خوزستان

www.absharatefeha.ir
آدرس: اهواز ، زیبا شهر، خیابان توحید ، پلاک ۵۳، شعبه جواد الائمه اهواز
شماره کارت: ۲۱۸۵-۹۰۴۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷
شماره حساب: (بانک صادرات ) ۰۳۳۹۲۲۷۴۹۵۰۰۶
شماره شبا:
IBN: IR140190000000339227495006