سقوط ۸ درخت و ۴ دستک در شهر اصفهان مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: به‌رغم تلاش عوامل فضای سبز در راستای حفظ و نگهداری فضای سبز، امروز (جمعه) هشت اصله درخت و چهار دستک در سطح این کلان‌شهر سقوط کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، مجید عرفان‌منش ظهار کرد: […]

سقوط ۸ درخت و ۴ دستک در شهر اصفهان

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: به‌رغم تلاش عوامل فضای سبز در راستای حفظ و نگهداری فضای سبز، امروز (جمعه) هشت اصله درخت و چهار دستک در سطح این کلان‌شهر سقوط کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران، مجید عرفان‌منش ظهار کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی و اعلام وضعیت سطح زرد و وزش باد نسبتاً شدید و شدید و طوفان‌های لحظه‌ی گرد و غبار از یازدهم تا روز سیزدهم فروردین (روز طبیعت)، امروز تعداد هشت اصله درخت و تعداد چهار دستک در سطح شهر اصفهان سقوط کرد که پس از اعلام گزارش نسبت به رفع خطر درختان اقدامات لازم انجام شد.

وی با بیان اینکه سقوط درختان و شکستگی دستک‌ها بیشتر ناشی از صدمات خشکسالی و آفت‌زدگی است، افزود: سقوط هشت درخت و چهار دستک در شهر اصفهان تلفات جانی نداشته است.

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: با توجه به وزش باد شدید بهاری در اصفهان نیروهای این سازمان تا زمان کاهش وزش باد در حالت آماده‌باش هستند.

وی ادامه داد: از شهروندان تقاضا می‌شود در هنگام وزش باد از پارک خودرو زیر درختان کهنسال به‌ویژه در حاشیه زاینده‌رود خودداری و در صورت مشاهده هرگونه درخت در حال سقوط یا خطر آفرین مراتب را به سامانه ۱۳۷ شهرداری اطلاع‌رسانی کنند