رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: برنامه‌های ستاد دهه فجربا تأکید بر دو حوزه تبیین و میدان با تنوع گسترده در استان برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، حجت‌الاسلام سید محمد سادات عصر امروزدر جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی که در بنیاد شهید […]

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: برنامه‌های ستاد دهه فجربا تأکید بر دو حوزه تبیین و میدان با تنوع گسترده در استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهید یاران از کردستان، حجت‌الاسلام سید محمد سادات عصر امروزدر جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی که در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت:دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام و حاکمیت ارزش‌های معنوی است، که ملت ایران با الهام از هدایت‌های پیامبرگونه امام راحل(ره) و تمسک به اسلام ناب و وحدت کلمه از استبداد داخلی و استعمار خارجی رهایی پیدا کرد و پس از سال‌ها تحقیر و ذلت طعم عزت و سربلندی را چشید.
وی افزود:دهه فجر فرصت مناسبی است برای بازشناسی و تبیین شعارها و مولفه‌های اصلی انقلاب اسلامی نظیر استقلال، آزادی، عدالت اجتماعی و تبیین دستاوردهای داخلی و بین‌المللی انقلابو شناخت از آسیب‌های و چالش‌های فرا روی این حوزه است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان تصریح کرد:جوانان و نسل‌های نو باید بدانند که انقلاب اسلامی چه عقبه‌هایی را پشت سر گذاشته تا بدین مرحله رسیده و همگان باید قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم‌.

وی با بیان اینکه برنامه‌های ستاد دهه فجرکردستان با تأکید بر دو حوزه تبیین و میدان با تنوع گسترده برگزار می‌شود، گفت:«تکریم و تجلیل از آزادگان سیاسی قبل از انقلاب اسلامی، عطرافشانی گلزار پاک و مطهر شهدا و مهمانی لاله‌ها، دیدار و تکریم از خانواده‌های معزز شهدا به ویژه شهدای ایام پیروزی انقلاب» از جمله شاخص‌ترین برنامه‌های کمیته ایثارگران در استان است.
سادات اعلام کرد: برگزاری نمایشگاه ‌دستاوردهای انقلاب و شهدای گرانقدر، نامگذاری خیابان‌ها, میادین و پروژه‌های افتتاحی با نام گرامی شهدا، برگزاری نشست‌های تبیینی، مسابقات ورزشی و فرهنگی و ده‌ها برنامه شاخص از دیگر برنامه‌های این ایام در کردستان است.

گفتنی است؛ اعضای کمیته‌های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کردستان نیز در این برنامه‌های به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود در رابطه با برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های این ایام‌الله در استان پرداختند.

کویستان عبدالحکیمی /کردستان